zagospod-k-34

Inwestycja Stara Cegielnia powstaje przy ul. Kaszubskiej w Słupsku, na trasie łączącej Słupsk z intensywnie zaludniającą się w ostatnich latach północno-wschodnią dzielnicą miasta oraz miejscowością Siemianice.
Na podstawie zapisów w nowych planach miejscowych należy przyjąć, że ta zapomniana do tej pory część Słupska stanie się wkrótce tętniącą życiem młodą dzielnicą miasta. Już dzisiaj ulicą Kaszubską każdego dnia przejeżdża ok 7000 samochodów a zjawisko to z miesiąca na miesiąc wykazuje tendencję wzrostową.

Stara Cegielnia to skwer handlowy który będzie odpowiedzią na olbrzymią lukę handlową w tej części miasta. Obecnym i przyszłym mieszkańcom zarówno podsłupskich miejscowości jak i okolicznych domów, zaproponujemy miejsce gdzie kompleksowo zaopatrzą się w najważniejsze artykuły.
Liczymy na to, że swoje miejsce znajdzie tam przede wszystkim piekarnia, sklep mięsny, spożywczy, drogeria, warzywniak, apteka itp.

Skwer handlowy Stara Cegielnia swoją nazwę zawdzięcza działającej w tym miejscu w minionych latach cegielni o nazwie Cegielnia Piaskowa Ryczewo.

Wyszukaj lokal

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lokali handlowych dostępnych do wynajęcia w budynku Stara Cegielnia:

Lokalizacja